O mnie i drużynie

edyta zEdyta Zawiązalec, absolwentka Filologii Angielskiej i Nauczycielskiego Collegu Języków Obcych oraz Podyplomowego Studium Arteterapii. Pilotka wycieczek, tłumacz przysięgły. Wymyśliła i założyła Pestkę. Niekonwencjonalna lektorka z pasją i z 18 - letnim doświadczeniem, nauczyciel jeździectwa, inicjatorka szkół demokratycznych na Śląsku. Członek Stowarzyszenia Wolna Edukacja. Prywatnie miłośniczka Przyrody, szczególnie Gór i wszystkiego co żywe i co służy człowiekowi oraz środowisku. W nauczaniu czerpie ze swojego bagażu doświadczeń łącząc gestaltowskie tu i teraz, edukację demokratyczną ze szczyptą Callana tworząc własny niepowtarzalny program autorski. W kontakcie z uczniem stawia na otwartość, lekkość i naturalność, potrafi skutecznie przełamać blokadę w mówieniu w języku angielskim tworząc przestrzeń w której uczeń czuje się swobodnie i bezpiecznie.
 
marta JaskulskaMarta Jaskulska. Z Pestką związana od zaledwie dwóch miesięcy, planowo jedynie wakacyjne zastępstwo, ale szybko zakochałam się w niepowtarzalnej atmosferze szkoły, jaką stworzyła Edyta i jej myśli przewodniej - „We don’t learn we live the language” - zapragnęłam zostać na dłużej. Pedagog z nutką psychologii z wykształcenia (Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza); Manager w międzynarodowej korporacji z wieloletniego doświadczenia, lektor języka angielskiego z prawdziwej pasji. Wierzę, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć naukę języka oraz że nie ma osób, które nie mają „zdolności językowych”. W nauczaniu lubię wykorzystywać autentyczne materiały – poruszające i prowokujące do dyskusji. Prywatnie niestrudzona rowerzystka i wegetarianka ;), marzycielka kochająca zwierzęta, obejmująca drzewa i zafascynowana fizyką kwantową.
 
MilenaMilena Starok – w Pestce od dwóch lat, ale moja przygoda z angielskim zaczęła się już w wieku 7 lat, kiedy to rodzice, wbrew moim obawom i niechęci, zapisali mnie na kurs do Empiku. Od tego czasu angielski towarzyszył mi w szkole podstawowej, średniej (matura z języka angielskiego i francuskiego) oraz później na studiach. Uzyskałam licencjat z angielskiego i francuskiego języka biznesu, następnie ukończyłam podyplomowe studia tłumaczeniowe a obecnie jestem w trakcie drugich studiów magisterskich – Filologia angielska. Przygoda z angielskim to również rok spędzony w USA w trakcie szkoły średniej w pięknej miejscowości Huddleston w stanie Virginia oraz uczęszczanie do Staunton River High School. Konie i psy – to druga z moich pasji. Ktoś mógłby o mnie powiedzieć, iż mam Canine and Equine Obssesion Disorder :-)
 

 

 

Pestka Języki obce

WE DON'T LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Jesteśmy szkołą unikatową w duchu edukacji alternatywnej. U Nas relaksujesz się w czasie nauki. Neurodydaktyka, gestalt, ale też profesjonalna kreatywność własna zależna od okoliczności. Świat wokół to najlepszy podręcznik.

 

Szkoła członkiem
cropped eudec logo claim left white big text

 

 

 

 

Skontaktuj się

 

Edyta Zawiązalec

tel.: +48 501 483 619
Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2
(kamienica na pierwszym piętrze)

email: jezykipestka@gmail.com

 

facebook_page_plugin