O mnie i drużynie

edyta zEdyta Zawiązalec, absolwentka Filologii Angielskiej i Nauczycielskiego Collegu Języków Obcych oraz Podyplomowego Studium Arteterapii. Wymyśliła i założyła Pestkę. Niekonwencjonalna lektorka z pasją i z 18 - letnim doświadczeniem, nauczyciel jeździectwa, inicjatorka szkół demokratycznych na Śląsku. Członek Stowarzyszenia Wolna Edukacja. Prywatnie miłośniczka Przyrody, szczególnie Gór i wszystkiego co żywe i co służy człowiekowi oraz środowisku. W nauczaniu czerpie ze swojego bagażu doświadczeń łącząc gestaltowskie tu i teraz, edukację demokratyczną ze szczyptą Callana tworząc własny niepowtarzalny program autorski. W kontakcie z uczniem stawia na otwartość, lekkość i naturalność, potrafi skutecznie przełamać blokadę w mówieniu w języku angielskim tworząc przestrzeń w której uczeń czuje się swobodnie i bezpiecznie.
 
marta JaskulskaMarta Jaskulska. Z Pestką związana od zaledwie dwóch miesięcy, planowo jedynie wakacyjne zastępstwo, ale szybko zakochałam się w niepowtarzalnej atmosferze szkoły, jaką stworzyła Edyta i jej myśli przewodniej - „We don’t learn we live the language” - zapragnęłam zostać na dłużej. Pedagog z nutką psychologii z wykształcenia (Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza); Manager w międzynarodowej korporacji z wieloletniego doświadczenia, lektor języka angielskiego z prawdziwej pasji. Wierzę, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć naukę języka oraz że nie ma osób, które nie mają „zdolności językowych”. W nauczaniu lubię wykorzystywać autentyczne materiały – poruszające i prowokujące do dyskusji. Prywatnie niestrudzona rowerzystka i wegetarianka ;), marzycielka kochająca zwierzęta, obejmująca drzewa i zafascynowana fizyką kwantową.
 
MilenaMilena Starok – w Pestce od dwóch lat, ale moja przygoda z angielskim zaczęła się już w wieku 7 lat, kiedy to rodzice, wbrew moim obawom i niechęci, zapisali mnie na kurs do Empiku. Od tego czasu angielski towarzyszył mi w szkole podstawowej, średniej (matura z języka angielskiego i francuskiego) oraz później na studiach. Uzyskałam licencjat z angielskiego i francuskiego języka biznesu, następnie ukończyłam podyplomowe studia tłumaczeniowe a obecnie jestem w trakcie drugich studiów magisterskich – Filologia angielska. Przygoda z angielskim to również rok spędzony w USA w trakcie szkoły średniej w pięknej miejscowości Huddleston w stanie Virginia oraz uczęszczanie do Staunton River High School. Konie i psy – to druga z moich pasji. Ktoś mógłby o mnie powiedzieć, iż mam Canine and Equine Obssesion Disorder :-)
 

 

 

Pestka Języki obce

WE DON'T LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Jesteśmy szkołą unikatową w duchu edukacji alternatywnej. Opieramy się na solidnej wiedzy wziętej od tych daleko przed Nami i tych wielkich co teraz i na tym co jest wyrazem prastarej mądrości. Kłaniamy się neurodydaktyce, gestalt a jednocześnie pozostajemy profesjonalnie wierni sobie niczego się kurczowo nie trzymając.

 

Szkoła członkiem
cropped eudec logo claim left white big text

 

 

 

 

Skontaktuj się

 

Edyta Zawiązalec

tel.: +48 501 483 619
Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2
(kamienica na pierwszym piętrze)

email: jezykipestka@gmail.com

 

facebook_page_plugin