Fall in love with DUBAI

Wyjazdy z Pestką
Termin: niedziela, 1 marzec 2020 - sobota, 7 marzec 2020

Miejscowość: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dzień dobry

 

Zapraszam serdecznie na 7 - dniową podróż z ANGIELSKIM do sięgającego gwiazd Dubaju.

Celem głównym jest trening mówienia w języku angielskim. 


Trening zaczyna się już na miejscu. Mniej więcej tydzień przed wylotem spotykamy się na około 2 godziny.  Pouczymy się wstępnie. Proponuję w Katowicach lub w innym możliwym dla obu stron wskazanym miejscu.


A potem, spotkanie 1 marca na Lotnisku w Krakowie w Balicach o godzinie 9 rano tak aby był czas na kawkę przy której przywitamy się i zamienimy kilka pierwszych słów. Na tego typu treningu świat wokół jest inspiracją do rozmów. Nazywamy to co się przydarza. Ludzi, ich wygląd, pamiątki w sklepie lub jakikolwiek żywy temat, który jest w Nas. Ktoś obok śmieje się głośno i już daje nam to okazję do nauczenia słowa LAUGH – śmiać się głośno, a ponieważ to działo się będzie w danym momencie to dlatego nauczymy się wyrażenia: They are laughing loudly – śmieją się głośno. Spotkanie na lotnisku daje okazję uczenia się słownictwa z nim związanego i ćwiczymy je potem w samolocie. Już proszę: AIRPORT; CHECK - IN; GATE; DUTY FREE SHOP; TAKE OFF etc. Nie wiem z jakiego poziomu startujesz ze mną i może te słówka już dawno są Ci znane. Każdy level nawet zupełnie od początku jest okey i da się trenować na takim wyjeździe. 


Proponowany lot w obie strony na dzień dzisiejszy wygląda tak i jak wiadomo może szybko ulec zmianie i wówczas szukamy innych opcji:

1 marzec godzina 12.05 z Kraków Balice - lot 5h 45 minut - w Dubaju o 20.50. 

7 marca godzina 07.35 z Dubaju - lot 6h 30 minut – w Krakowie o 11:05

Koszt za 6 osób to: 11631 zł. Linie lotnicze Emirates.


Przy okazji, bo tak się właśnie uczymy: FLIGHT – lot :-)


Zakwaterowanie zupełnie luźno proponuję tutaj: JA Oasis Beach Tower Apartments hotel przy plaży, widok na Zatokę Perską, baseny, wanna do hydromasażu, sauny, konsjeż proponujący wycieczki, parki wodne, dojazd do centrum handlowego i ośrodka narciarskiego w 15 minut, parki tematyczne, spa - czy to dobre na odpoczynek?

 

Koszt dla 6 osób całość to 12.122 zł, apartament z 3 sypialniami – każda z łazienką. To oczywiście cena z tu i teraz i też może ulec zmianie. Nie stanowi to jednak kłopotu gdyż w Dubaju jest wiele możliwości zakwaterowania. Jeśli wyjazd ma mieć charakter wypoczynkowy uważam iż ten zaproponowany obiekt ma potencjał na dużo relaksu. Odpoczynek to rzecz jednak względna i według mnie ten hotel to da, ale może Państwo mają zupełnie inną na to metodę to na pewno zmienimy na inny :-)


Nie jesteśmy biurem podróży choć osobiście jestem pilotem wycieczek i takie prowadzę. Jednak główny cel to NAUKA ANGIELSKIEGO w okolicznościach tutaj akurat Dubajskich, które stanowią piękną inspirację do wielu rozmów. Co zwiedzamy i o czym rozmawiamy uzgadniamy razem, choć oczywiście proponuję ja, ale nie ma presji i można modyfikować plan i godziny "We go with a flow" :-) 


Przykładowo:
1 marca - 3 marca

- zakwaterowanie

- spotkanie przy kolacji

- pierwsze słowa

- opis miejsca gdzie będziemy, przyglądanie się ludziom, opisujemy ich, planujemy kolejne dwa dni, które proponuję spędzić leniwie wokół hotelu i w nim korzystając z jego licznych atrakcji.

 

Czas na plaże i spacery. Pojawia się wiele słów i cały czas w przyjazny, relaksujący sposób namawiam aby angielskiego jak najwięcej. Słowa nowe zapisuję. Materiał jest spisywany i potem przesyłany mailowo. 


4 marca. Po śniadaniu ok 9 udajemy się na targ złota i tam spacerujemy, delektujemy się atmosferą. W trakcie mówię po angielsku i czasem po polsku (ilość polskiego zależy od poziomu na jakim znajdują się uczestnicy i do tego całkowicie się dostosowuję prowadząc tak, aby to nie było stresująco i odpowiednio do miejsca z którego startujemy językowo). Idziemy i rozmawiamy o tym co wokół. Naturalnie. Jeśli życzycie sobie temat to oczywiście proszę bardzo. Np JEWELLERY – biżuteria, oczywiście złota :-) 


5 marca. Wzniesiemy się na wyżyny dosłownie, ale również te językowe czyli na  … Burjkhalifa ...bardzo wysoki budynek z którego roztacza się widok na Kuwejt. Dobrze jest spojrzeć z góry. 


6 marca. Propozycja nie do odrzucenia :-) Rezerwat przyrody Al Marmoom - oryx, gazele i gekony, 52 minuty od hotelu – tutaj temat: NATURE :-), ale wszystko jest propozycją. Najlepsze tematy urodzą się same, a już na pewno w mieście takim jak Dubaj ich nie braknie. 

7 marca. Wracamy, śniadanie, rozmowy, wspomnienia minionych dni, słówka i go na lotnisko, gdzie możemy powtórzyć słownictwo z dziedziny lotniska poznane w dniu wylotu :-) Naturalny feedback :-) Udowodnimy iż Świat wokół to najlepszy podręcznik !

goldGold Souk w Dubaju Gold Souk w Dubaju
Gold - złoto, Souk - suk (targ arabski)

Proszę pamiętać, że nasza najważniejsza usługa to trening mówienia w języku angielskim. Do elementów towarzyszących wynajmujemy przewodników miejscowych lub biuro gdyż nasze uprawnienia kończą się na nauczaniu języka angielskiego. Czasem jednak miło jest też pobłądzić konstruktywnie lub razem z uczestnikami układać plan gdyż mocno to integruje i uczy mnóstwa nowych słów. Nawet zabłądzenie sprzyja nauce języka ! Słowem wszystko co oczywiście jest bezpieczne a tak mogą się Państwo czuć na naszych wyprawach :-)

Proszę się nie martwić bo może być też polski, tyle że ja, to czego uczestnicy jeszcze nie umieją, będę tłumaczyć i uczyć tego. Potem materiał będzie wysyłany, a my spotkamy się po wyjeździe aby powtórzyć i trenować. Być może nie będzie potrzeby używania języka polskiego w ogóle. Proszę mi wierzyć – nie ma lepszej inspiracji niż to co naturalnie będzie Nam się tam w Dubaju przydarzać. To dobre miejsce na pierwszy trening, gdyż bardzo dużo tam jest angielskiego wokół i czujemy się swobodniej.

WAŻNĄ CECHĄ WYCIECZKI JEST BRAK GONITWY - POWOLI I Z PRZERWAMI NA GŁĘBOKI ODDECH :-) RELAKS. NIC NIE MUSIMY. WSZYSTKO JEST DODATKIEM, UCZESTNICY DECYDUJĄ, BO NAJWAŻNIEJSZY JEST ANGIELSKI. A IM PRZYJEMNIEJSZE OKOLICZNOŚCI WOKÓŁ, TYM LEPIEJ TO PÓJDZIE.

 

Wycieczka przeznaczona dla osób również ze znajomością bardzo podstawową. Po wycieczce kontaktujemy się i spotykamy aby douczyć słownictwa i struktur z wycieczki. 

KOSZT ZA JĘZYK ANGIELSKI NA TEN WYJAZD:

CAŁOŚĆ OBEJMUJĄCA RÓWNIEŻ ZAJĘCIA PRZED WYJAZDEM I KONTAKT PO WYJEŹDZIE - W SUMIE TO JEST OKOŁO 80 H = 4300 zł. przy 5 osobach plus wszelkie koszty wyjazdu prowadzącego. To obejmuje też zajęcia przed i po wyjeździe. Nie obejmuje ewentualnych kosztów przewodników miejscowych. Aby zarezerwować taki wyjazd i abym rozpoczęła przygotowania i dokonała rezerwacji, należy wpłacić 50 procent sumy za język angielski. Podpisujemy bardzo prostą i klarowną umowę. Wystawiam fakturę.

Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu i na kawkę jak najbardziej aby omówić szczegóły - tak będzie przyjemniej :-)

Spotkanie przed rozpoczęciem treningu czy kontakt nie są zobowiązujące.

Pewne elementy wycieczki a czasem nawet jej termin z ważnych przyczyn może ulec zmianie. Miejsce zakwaterowania, aspekty dojazdu i inne. Wszystko jest jednak omawiane i uzgadnianie z dbałością i starannością, aby wyjazd odbył się w jak najlepszej dla Państwa formie.

Każdy bierze udział w wyjeździe na własną odpowiedzialność.

 

gazeleFota to Rezerwat przyrody Al Marmoom – Gazelles – gazele

 

Przygotuj proszę słowa, które kojarzą się z Dubajem  :-)


SAND, DESSERT...

Kiedyś był tylko pustynią … dawno temu.ZAPRASZAM

Edyta Zawiązalec

 

Edyta Zawiązalec
tel: 501 483 619

jezykipestka@gmail.com

www.jezykipestka.pl

40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 8

 

 

Języki Pestka

 

WE DON'T  LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Materiały objęte częściowo prawem autorskim.

 

 

Addres
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Terminy


  • Od niedziela, 1 marzec 2020 do sobota, 7 marzec 2020
 

NAPISZ DO NAS

Jesteś zainteresowany/a wyjazdem językowym w wymienione tutaj lub inne rejony kraju (świata)?.
Napisz, zadzwoń, zaproponuj.

captcha

Pestka Języki obce

WE DON'T LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Jesteśmy szkołą unikatową w duchu edukacji alternatywnej. U Nas relaksujesz się w czasie nauki. Neurodydaktyka, gestalt, ale też profesjonalna kreatywność własna zależna od okoliczności. Świat wokół to najlepszy podręcznik.

 

Szkoła członkiem
cropped eudec logo claim left white big text

 

 

 

 

Skontaktuj się

 

Edyta Zawiązalec

tel.: +48 501 483 619
Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2
(kamienica na pierwszym piętrze)

email: jezykipestka@gmail.com

 

facebook_page_plugin