Fall in love with DUBAI

Wyjazdy z Pestką
Termin: niedziela, 1 marzec 2020 - sobota, 7 marzec 2020

Miejscowość: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dzień dobry

 

Zapraszam serdecznie na 7 - dniową podróż z ANGIELSKIM do sięgającego gwiazd Dubaju.

Celem głównym jest trening mówienia w języku angielskim. 


Trening zaczyna się już na miejscu. Mniej więcej tydzień przed wylotem spotykamy się na około 2 godziny.  Pouczymy się wstępnie. Proponuję w Katowicach lub w innym możliwym dla obu stron wskazanym miejscu.


A potem, spotkanie 1 marca na Lotnisku w Krakowie w Balicach o godzinie 9 rano tak aby był czas na kawkę przy której przywitamy się i zamienimy kilka pierwszych słów. Na tego typu treningu świat wokół jest inspiracją do rozmów. Nazywamy to co się przydarza. Ludzi, ich wygląd, pamiątki w sklepie lub jakikolwiek żywy temat, który jest w Nas. Ktoś obok śmieje się głośno i już daje nam to okazję do nauczenia słowa LAUGH – śmiać się głośno, a ponieważ to działo się będzie w danym momencie to dlatego nauczymy się wyrażenia: They are laughing loudly – śmieją się głośno. Spotkanie na lotnisku daje okazję uczenia się słownictwa z nim związanego i ćwiczymy je potem w samolocie. Już proszę: AIRPORT; CHECK - IN; GATE; DUTY FREE SHOP; TAKE OFF etc. Nie wiem z jakiego poziomu startujesz ze mną i może te słówka już dawno są Ci znane. Każdy level nawet zupełnie od początku jest okey i da się trenować na takim wyjeździe. 


Proponowany lot w obie strony na dzień dzisiejszy wygląda tak i jak wiadomo może szybko ulec zmianie i wówczas szukamy innych opcji:

1 marzec godzina 12.05 z Kraków Balice - lot 5h 45 minut - w Dubaju o 20.50. 

7 marca godzina 07.35 z Dubaju - lot 6h 30 minut – w Krakowie o 11:05

Koszt za 6 osób to: 11631 zł. Linie lotnicze Emirates.


Przy okazji, bo tak się właśnie uczymy: FLIGHT – lot :-)


Zakwaterowanie zupełnie luźno proponuję tutaj: JA Oasis Beach Tower Apartments hotel przy plaży, widok na Zatokę Perską, baseny, wanna do hydromasażu, sauny, konsjeż proponujący wycieczki, parki wodne, dojazd do centrum handlowego i ośrodka narciarskiego w 15 minut, parki tematyczne, spa - czy to dobre na odpoczynek?

 

Koszt dla 6 osób całość to 12.122 zł, apartament z 3 sypialniami – każda z łazienką. To oczywiście cena z tu i teraz i też może ulec zmianie. Nie stanowi to jednak kłopotu gdyż w Dubaju jest wiele możliwości zakwaterowania. Jeśli wyjazd ma mieć charakter wypoczynkowy uważam iż ten zaproponowany obiekt ma potencjał na dużo relaksu. Odpoczynek to rzecz jednak względna i według mnie ten hotel to da, ale może Państwo mają zupełnie inną na to metodę to na pewno zmienimy na inny :-)


Nie jesteśmy biurem podróży choć osobiście jestem pilotem wycieczek i takie prowadzę. Jednak główny cel to NAUKA ANGIELSKIEGO w okolicznościach tutaj akurat Dubajskich, które stanowią piękną inspirację do wielu rozmów. Co zwiedzamy i o czym rozmawiamy uzgadniamy razem, choć oczywiście proponuję ja, ale nie ma presji i można modyfikować plan i godziny "We go with a flow" :-) 


Przykładowo:
1 marca - 3 marca

- zakwaterowanie

- spotkanie przy kolacji

- pierwsze słowa

- opis miejsca gdzie będziemy, przyglądanie się ludziom, opisujemy ich, planujemy kolejne dwa dni, które proponuję spędzić leniwie wokół hotelu i w nim korzystając z jego licznych atrakcji.

 

Czas na plaże i spacery. Pojawia się wiele słów i cały czas w przyjazny, relaksujący sposób namawiam aby angielskiego jak najwięcej. Słowa nowe zapisuję. Materiał jest spisywany i potem przesyłany mailowo. 


4 marca. Po śniadaniu ok 9 udajemy się na targ złota i tam spacerujemy, delektujemy się atmosferą. W trakcie mówię po angielsku i czasem po polsku (ilość polskiego zależy od poziomu na jakim znajdują się uczestnicy i do tego całkowicie się dostosowuję prowadząc tak, aby to nie było stresująco i odpowiednio do miejsca z którego startujemy językowo). Idziemy i rozmawiamy o tym co wokół. Naturalnie. Jeśli życzycie sobie temat to oczywiście proszę bardzo. Np JEWELLERY – biżuteria, oczywiście złota :-) 


5 marca. Wzniesiemy się na wyżyny dosłownie, ale również te językowe czyli na  … Burjkhalifa ...bardzo wysoki budynek z którego roztacza się widok na Kuwejt. Dobrze jest spojrzeć z góry. 


6 marca. Propozycja nie do odrzucenia :-) Rezerwat przyrody Al Marmoom - oryx, gazele i gekony, 52 minuty od hotelu – tutaj temat: NATURE :-), ale wszystko jest propozycją. Najlepsze tematy urodzą się same, a już na pewno w mieście takim jak Dubaj ich nie braknie. 

7 marca. Wracamy, śniadanie, rozmowy, wspomnienia minionych dni, słówka i go na lotnisko, gdzie możemy powtórzyć słownictwo z dziedziny lotniska poznane w dniu wylotu :-) Naturalny feedback :-) Udowodnimy iż Świat wokół to najlepszy podręcznik !

goldGold Souk w Dubaju Gold Souk w Dubaju
Gold - złoto, Souk - suk (targ arabski)

Proszę pamiętać, że nasza najważniejsza usługa to trening mówienia w języku angielskim. Do elementów towarzyszących wynajmujemy przewodników miejscowych lub biuro gdyż nasze uprawnienia kończą się na nauczaniu języka angielskiego. Czasem jednak miło jest też pobłądzić konstruktywnie lub razem z uczestnikami układać plan gdyż mocno to integruje i uczy mnóstwa nowych słów. Nawet zabłądzenie sprzyja nauce języka ! Słowem wszystko co oczywiście jest bezpieczne a tak mogą się Państwo czuć na naszych wyprawach :-)

Proszę się nie martwić bo może być też polski, tyle że ja, to czego uczestnicy jeszcze nie umieją, będę tłumaczyć i uczyć tego. Potem materiał będzie wysyłany, a my spotkamy się po wyjeździe aby powtórzyć i trenować. Być może nie będzie potrzeby używania języka polskiego w ogóle. Proszę mi wierzyć – nie ma lepszej inspiracji niż to co naturalnie będzie Nam się tam w Dubaju przydarzać. To dobre miejsce na pierwszy trening, gdyż bardzo dużo tam jest angielskiego wokół i czujemy się swobodniej.

WAŻNĄ CECHĄ WYCIECZKI JEST BRAK GONITWY - POWOLI I Z PRZERWAMI NA GŁĘBOKI ODDECH :-) RELAKS. NIC NIE MUSIMY. WSZYSTKO JEST DODATKIEM, UCZESTNICY DECYDUJĄ, BO NAJWAŻNIEJSZY JEST ANGIELSKI. A IM PRZYJEMNIEJSZE OKOLICZNOŚCI WOKÓŁ, TYM LEPIEJ TO PÓJDZIE.

 

Wycieczka przeznaczona dla osób również ze znajomością bardzo podstawową. Po wycieczce kontaktujemy się i spotykamy aby douczyć słownictwa i struktur z wycieczki. 

KOSZT ZA JĘZYK ANGIELSKI NA TEN WYJAZD:

CAŁOŚĆ OBEJMUJĄCA RÓWNIEŻ ZAJĘCIA PRZED WYJAZDEM I KONTAKT PO WYJEŹDZIE - W SUMIE TO JEST OKOŁO 80 H = 4300 zł. przy 5 osobach plus wszelkie koszty wyjazdu prowadzącego. To obejmuje też zajęcia przed i po wyjeździe. Nie obejmuje ewentualnych kosztów przewodników miejscowych. Aby zarezerwować taki wyjazd i abym rozpoczęła przygotowania i dokonała rezerwacji, należy wpłacić 50 procent sumy za język angielski. Podpisujemy bardzo prostą i klarowną umowę. Wystawiam fakturę.

Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu i na kawkę jak najbardziej aby omówić szczegóły - tak będzie przyjemniej :-)

Spotkanie przed rozpoczęciem treningu czy kontakt nie są zobowiązujące.

Pewne elementy wycieczki a czasem nawet jej termin z ważnych przyczyn może ulec zmianie. Miejsce zakwaterowania, aspekty dojazdu i inne. Wszystko jest jednak omawiane i uzgadnianie z dbałością i starannością, aby wyjazd odbył się w jak najlepszej dla Państwa formie.

Każdy bierze udział w wyjeździe na własną odpowiedzialność.

 

gazeleFota to Rezerwat przyrody Al Marmoom – Gazelles – gazele

 

Przygotuj proszę słowa, które kojarzą się z Dubajem  :-)


SAND, DESSERT...

Kiedyś był tylko pustynią … dawno temu.ZAPRASZAM

Edyta Zawiązalec

 

Edyta Zawiązalec
tel: 501 483 619

jezykipestka@gmail.com

www.jezykipestka.pl

40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 8

 

 

Języki Pestka

 

WE DON'T  LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Materiały objęte częściowo prawem autorskim.

 

 

Addres
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Mapa


 

Terminy


  • Od niedziela, 1 marzec 2020 do sobota, 7 marzec 2020
 

NAPISZ DO NAS

Jesteś zainteresowany/a wyjazdem językowym w wymienione tutaj lub inne rejony kraju (świata)?.
Napisz, zadzwoń, zaproponuj.

captcha

Pestka Języki obce

WE DON'T LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Jesteśmy szkołą unikatową w duchu edukacji alternatywnej. Opieramy się na solidnej wiedzy wziętej od tych daleko przed Nami i tych wielkich co teraz i na tym co jest wyrazem prastarej mądrości. Kłaniamy się neurodydaktyce, gestalt a jednocześnie pozostajemy profesjonalnie wierni sobie niczego się kurczowo nie trzymając.

EUDECSzkoła członkiem:
European Democratic
Education Communit
y

Skontaktuj się

 

Edyta Zawiązalec

tel.: +48 501 483 619
Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2
(kamienica na pierwszym piętrze)

email: jezykipestka@gmail.com

 

facebook_page_plugin